Header Palette 1900x650

Laminat w projektach z sektora opieki zdrowotnej

Światowe wydatki na opiekę zdrowotną mają osiągnąć do 2022 r. poziom aż 10,06 trylionów USD; równolegle postęp technologiczny i medyczny powodują ciągły wzrost średniej długości życia na całym świecie. Jednak technologia i nauka nie są jedynymi dziedzinami wymagającymi rozwoju. Znaczenie otoczenia w przestrzeniach medycznych jest coraz lepiej rozumiane i doceniane.

Wybierając laminaty wysokociśnieniowe, nie musisz szukać dalej niż laminaty Formica®. Jesteśmy twórcami laminatu i oferujemy wyjątkową gamę modnych kolorów, wzorów i materiałów drewnopodobnych, a także innowacyjne rozwiązania powierzchniowe.

Homepage Infiniti commercial 540x400

Wnętrza komercyjne

Laminaty specjalistyczne i premium do wnętrz komercyjnych. Laminat wysokociśnieniowy to niezwykle stylowy, wszechstronny i trwały materiał nawierzchniowy wykorzystywany do wielu zastosowań, w tym do drzwi wewnętrznych, mebli na zamówienie, wyposażenia sklepów, paneli ściennych i pomieszczeń sanitarnych.
Barrow Hall 540x400

Powierzchnie zewnętrzne

Laminat klasy HPL przeznaczony do użytku zewnętrznego oraz panele elewacyjne zabezpieczające przez warunkami atmosferycznymi. Laminat klasy HPL przeznaczony do użytku zewnętrznego, to idealny wybór do systemów okładzin przeciwdeszczowych ze względu na ich możliwości projektowe i właściwości użytkowe, chroniące budynek przed każdymi warunkami pogodowymi.

Weve got Future Vision

Wizja przyszłości w zasięgu ręki!

Odkryj nasze nowe prognozy trendów i kolorów czytając drugą część książki „Future Vision".

Zobacz Więcej
Evolution of Wood in Design Laminate

Design w klubach nocnych | Projektowanie niezapomnianych wrażeń

Sezon na nocne klubowanie powoli dobiega końca, a kluby przygotowują się do zimowych remontów. Możemy dzięki temu skorzystać z okazji i przyjrzeć się najważniejszym elementom klubowego designu oraz ich roli w zapewnianiu świetnej i wciągającej zabawy.
Zobacz Więcej

Korzystasz z nieobsługiwanej przeglądarki, przez co niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Prosimy skorzystać z aktualnej przeglądarki jak Chrome, Edge, Firefox lub Safari.