Homepage summer shoot 1900x700

Najbardziej znany na świecie laminat wysokociśnieniowy

Wybierając laminaty wysokociśnieniowe, nie musisz szukać innych rozwiązań niż laminaty Formica®. To właśnie my wynaleźliśmy laminat. Oferujemy wyjątkową gamę modnych kolorów, wzorów i materiałów drewnopodobnych. Wśród oferowanych przez nas materiałów znajdziesz także innowacyjne rozwiązania powierzchniowe.

Homepage Infiniti commercial 540x400

Wnętrza komercyjne

Laminaty specjalistyczne i premium do wnętrz komercyjnych. Laminat wysokociśnieniowy to niezwykle stylowy, wszechstronny i trwały materiał nawierzchniowy wykorzystywany do wielu zastosowań, w tym do drzwi wewnętrznych, mebli na zamówienie, wyposażenia sklepów, paneli ściennych i pomieszczeń sanitarnych.

Barrow Hall 540x400

Powierzchnie zewnętrzne

Laminat klasy HPL przeznaczony do użytku zewnętrznego oraz panele elewacyjne zabezpieczające przez warunkami atmosferycznymi. Laminat klasy HPL przeznaczony do użytku zewnętrznego, to idealny wybór do systemów okładzin przeciwdeszczowych ze względu na ich możliwości projektowe i właściwości użytkowe, chroniące budynek przed każdymi warunkami pogodowymi.

Bournemouth Uni 730x550

Laminat do projektów edukacyjnych

Nasz estetyczny, piękny i trwały asortyment laminatów oferuję całą gamę możliwych zastosowań w obiektach szkolnych.

Dowiedz się więcej
Healthcare - Nurse Station 730x550

Laminat do projektów edukacyjnych

Dowiedz się więcej
Image 3 730x550

Idealny materiał powierzchniowy do projektów, w których najważniejsza jest higiena

Dowiedz się więcej

Korzystasz z nieobsługiwanej przeglądarki, przez co niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie. Prosimy skorzystać z aktualnej przeglądarki jak Chrome, Edge, Firefox lub Safari.